«Чекаємо підкріплення»: президент вінницької Ниви розповів про кадрові зміни та про плани на зимове міжсезоння

Переглядів 247
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
«Чекаємо підкріплення»: президент вінницької Ниви розповів про кадрові зміни та про плани на зимове міжсезоння
Артур Загорулько. Фото: Google
Президент Ниви Артур Загорулько розповів про зміни у складі команди, а також назвав дати, коли вінничани зберуться після відпустки і коли розпочнуться тренувальні збори.

Президент вінницької Ниви Артур Загорулько розповів про зміни у складі команди.

«Наразі із Нивою припинили співпрацю два футболісти. Це Ігор Білик і Микита Гаврик. Чекаємо підкріплення, потенційних новачків переглядатимемо в контрольних поєдинках», – сказав Загорулько в інтерв'ю офіційному сайту вінницького клубу.

Також президент вінничан сказав про найближчі плани Ниви.

«Нива вперше збереться 20 січня. У Вінниці тоді почнеться двотижневий тренувальний збір. Плануємо 28 січня провести контрольний поєдинок, але суперник ще невідомий», – додав Загорулько.

Раніше була інформація, що Професійна футбольна ліга планує провести відкритий Зимовий кубок ПФЛ. Більшість клубів ПФЛ не має можливості організувати навчально-тренувальні збори у воєнний період часу, тому турнір має стати підготовкою для багатьох команд до весняної частини сезону. У цих змаганнях збирається взяти участь і вінницька Нива.

Першу частину сезону вінницька Нива з 18 очками в активі завершила на четвертому місці у турнірній таблиці Другої ліги. Відставання від лідера, Ниви з Бузової, складає дев’ять очок.