Лівий Берег достроково став переможцем Зимового Кубку ПФЛ: кияни розгромно виграли у харківського Окко

Переглядів 395
Матч Лівого Берега. Фото: Лівий Берег
Лівий Берег, який представляє столицю України, виграв у харківського Окко з рахунком 4:0. Це дозволило киянам достроково стати чемпіонами Зимового Кубку ПФЛ.

Столичний Лівий Берег здобув перемогу у рамках шостого туру Відкритого Зимового Кубку ПФЛ. Київська команда виграла у харківського Окко з розгромним рахунком 4:0. Про це повідомляє сайт ПФЛ.

Таким чином, команда Віталія Первака виграла турнір, зігравши усі шість матчів. Сьомий тур Лівий Берег пропустить через непарну кількість команд.

Стосовно матчу з харків’янами додамо, що вже в середині першого тайму Сухоручко опинився першим на добиванні і відкрив рахунок. Ще три м’ячі залетіли у ворота Окко у другому таймі. Спочатку Войцеховський пробив зльоту після кутового, згодом Сухоручко промчався правим флангом і увігнав м’яча у дальній кут, а потім Дедух ударом в дотик зробив рахунок 4:0.

Таким чином Лівий Берег записав до свого активу 12 голів, не пропустивши жодного разу.

Уже цього вікенду пройде сьомий тур, в якому визначаться срібний і бронзовий призер змагань.