«Так само вважає наш фан-клуб з 300 тисяч працівників «Укрзалізниці»: заява керівника київського Локомотива

Переглядів 546
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
4 голоси
«Так само вважає наш фан-клуб з 300 тисяч працівників «Укрзалізниці»: заява керівника київського Локомотива
Гравці Локомотива. Фото: ФК Локомотив
Керівник київського Локомотива Олександр Єгоров на тлі перестановок на посаді головного тренера команди прокоментував результати команди у Другій лізі.

В ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» Олександр Єгоров прокоментував нинішній стан справ у київському Локомотиві, який йде на 13 місці у Другій лізі.

«Ми точно не опускаємо руки та не вважаємо себе аутсайдерами. Так само вважає наш величезний фан-клуб, який налічує 300 тисяч працівників «Укрзалізниці». Всі розуміють, що команда молода. Потрібен час, щоб вона сформувалася.

Ми не робили ставку на те, щоб набрати гравців з досвідом, але більше фокусувались дати можливість розкритися своїм. Терпіння і наполеглива праця повинні принести результат».

  • 25 вересня Локомотив припинив співпрацю з головним тренером Русланом Уманцем, який разом з командою набрав чотири очки в дев'яти матчах. Вже на наступний день київський клуб очолив Вадим Лазаренко. 
  • У неділю, 1 жовтня, Локомотив проведе поєдинок Другої ліги проти вінницької Ниви. Початок зустрічі запланований на 17:00.
X