«Всій команді випишуть повістки‎»: директор Дружби пояснив, чому команда не зіграє у Перші лізі

Переглядів 3470
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
4 голоси
«Всій команді випишуть повістки‎»: директор Дружби пояснив, чому команда не зіграє у Перші лізі
Радість гравців Дружби після перемоги у Другій лізі. Фото: ФК Дружба (Мирівка)
Директор Дружби Ігор Дегтяренко підтвердив, що дорослу команду його клубу знімають зі змагань на сезон 2024/25 років. Причина – ймовірна мобілізація до війська гравців ФК з Мирівки.

Ігор Дегтяренко офіційно підтвердив, що Дружба дійсно не братиме участі у змаганнях Першої ліги в наступному сезоні. Не став директор клубу з Мирівки приховувати й причину такого максимально радикального рішення. Вся справа у тотальній мобілізації до лав ЗСУ усіх чоловіків віком від 25 років.

«З липня місяця людей будуть зупиняти на вулицях і так далі. Ми не можемо нашим людям забезпечити безпеку, у нас немає таких важелів, щоб забронювати їх. УАФ, на жаль, для футболістів нічого не зробила. Ми просто не зможемо з цим боротися.

Десь автобус зупинять дорогою на тренування або гру і всій команді випишуть повістки. Що ми будемо з цим робити далі? Тільки тому, що ми не можемо забезпечити людям нормальну роботу і в будь-який момент ключових гравців можуть забрати в армію. Нікуди подітися, це війна», –  розповів  Дегтяренко в інтерв'ю Tribuna.

  • У сезоні 2023/24 років Дружба посіла перше місце в Другій лізі та напряму вийшла до Першої ліги.
  • Також підвищилися у класі ЮКСА і Звягель, які здобули свої путівки Першої ліги у стикових поєдинках проти Металурга із Запоріжжя та Хуста відповідно.