Дружба виграла чемпіонат України серед аматорів: команда у новому сезоні гратиме у Другій лізі

Переглядів 560
Дружба (Мирівка) - чемпіон. Фото: Google
В дербі Київської області мирівська Дружба з рахунком 2:0 перемогла в фінальній зустрічі Штурм з Іванкова.

30 червня в Києві на стадіоні імені Баннікова в рамках фіналу Аматорського чемпіонату України зустрілися дві команди з Київщини Дружба (Мирівка) та Штурм (Іванків).

Перший тайм виграла Дружба, завдяки голу Сторчоуса. На 47 хвилині Штурм залишився у меншості – було вилучено Лящука. Скориставшись кількісною перевагою, мирівська команда забила ще раз під завісу зустрічі.

В підсумку Дружба виграла фінал з рахунком 2:0.

Фінал Аматорського чемпіонату України 2022/2023

Дружба - Штурм – 2:0 (1:0)

Гол: Сторчоус, 30, Грищенко, 90.

Вилучення: Лящук, 47 (Штурм).

• Попереднім чемпіоном у сезоні 20/21 ств ЛНЗ (Лебедин).
  • З нового сезону Дружба гратиме у Другій лізі України, яка стартує п'ятого серпня.