Шахтар пропустив 4 м’ячі вперше з 2016-го, замах на журналіста, заміни Оболоні на 26-й хвилині: найцікавіші події 4-го туру УПЛ

Переглядів 1754
Руслан Мороз Руслан Мороз
5 голосів
Олександрія - Шахтар. Фото: УПЛ
На «УФ» – постійна рубрика «Підсумки туру УПЛ». Ми зібрали все найголовніше, що треба знати про четвертий тур української Прем’єр-ліги.

У четвертому турі чемпіонату України сталося багато чого цікавого. Шахтар пропустив чотири голи від Олександрії, Олександр Філіпов оформив хет-трик, вболівальники ЛНЗ підтримали травмованих гравців команди. Сайт «Український футбол» розбирає та показує головні події туру УПЛ.

Повага туру

Перший удар по м'ячу у грі Олександрія - Шахтар зробив син військовослужбовця Андрія Осипова, який загинув у Бахмуті. Осипов народився та жив в Олександрії.

Автогол туру

Захисник Олександрії Артем Шабанов забив у власні ворота у матчі проти Шахтаря.

Помилки туру

Захисник Шахтаря Іраклі Азаров не впорався з тиском від суперників та подарував м'яч Олександру Філіпову у карному майданчику Шахтаря.

Жан Тронтель з Зорі віддав гольовий пас на гравця Руху Ігоря Краснопіра.

Гравці Колоса подарували м'яч гравцям Вереса у власному штрафному майданчику. Пощастило, що був офсайд.

Камбек туру

Олександрія відігралась з 0:2 від Шахтаря вже у першому таймі. Калюжний неймовірним ударом зрівняв рахунок:

Емоції туру

Тренерський штаб Олександрії емоційно відреагував на четвертий гол команди:

Сенсація туру

На цьому Олександрія не зупинилася. У другому таймі команда Руслана Ротаня забила ще двічі та перемогла Шахтар (4:3). Філіпов оформив хет-трик!

Історична подія туру

Шахтар вперше за вісім з половиною років пропустив в матчі чемпіонату України чотири м'ячі. Востаннє це траплялося 13 березня 2016 року – тоді Шахтар програв на виїзді Дніпру (1:4).

До цього були ще три випадки, коли донецька команда дозволяла суперникам забити за одну гру понад трьох голів:

• 25.07.1995 Шахтар – Нива (Тернопіль) – 2:4
  • 06.08.1995 ЦСКА-Борисфен – Шахтар – 4:0
  • 10.04.2004 Шахтар – Динамо – 2:4

Голи туру

Півзахисник Полісся Олексій Гуцуляк обіграв двох гравців Оболоні та забив дуже красивий м’яч:

Олександр П'ятов з Інгульця красиво поклав у кут воріт Кривбасу.

І звісно неймовірний прохід Владислава Шарая у матчі Вереса проти Колоса.

Заміни туру

Головний тренер Оболоні Валерій Іващенко вирішив зробити подвійну заміну вже на 26-й хвилині гри проти Полісся. Команда на той момент програвала 0:2.

Фейли туру

Заміни не допомогли, Оболонь програла 0:4. Перед четвертим голом воротар Оболоні Назарій Федорівський вирішив піти грати ще одного захисника.

А воротар Зорі Микита Турбаєвський пропустив від гравця Руху Василя Рунича. Здавалося, що удар був легким для воротаря, м'яч летів точно в його кут.

Вилучення туру

За цей фол гравець Оболоні Максим Грисьо отримав пряму червону картку. Справедливо?

Сейв туру

Турбаєвський потягнув удар гравця Руху Остапа Притули.

Глядач туру

Григорій Козловський ось так реагував на перший гол Руху у грі з Зорею.

Репортаж туру

Замах на журналіста в прямому ефірі стався перед матчем Полісся та Оболоні.

П'ятка туру

Олег Кожушко з Кривбасу відзначився голом п'яткою у ворота Інгульця:

Постріл туру

У цьому турі ми могли побачити гол воротаря! Олексій Паламарчук з Інгульця влупив по воротах Кривбасу зі своєї половини поля. Воротар Кривбасу Андрій Кліщук був на місці.

Офсайд туру

Іван Петряк міг забити в дебютному матчі за Чорноморець, але гол було скасовано через офсайд:

Сейв туру

Воротар Лівого Берега Максим Механів потягнув неймовірний по силі удар від гравця Чорноморця Олександра Васильєва.