Барселона – ПСЖ та Боруссія – Атлетіко: відео голів суперматчів Ліги чемпіонів

Переглядів 526
Матч Барселона - ПСЖ. Фото: Getty Images
Французький Парі Сен-Жермен та дортмундська Боруссія вирішили завдання виходу до півфіналу Ліги чемпіонів. Обидві команди забили суперникам по чотири м’ячі та здобули перемоги.

16 квітня були зіграні поєдинки-відповіді чвертьфінальної стадії Ліги чемпіонів.

ПСЖ розгромив на виїзді Барселону з рахунком 4:1. Такий результат став можливим і через те, що був вилучений у «блаугранас» Рональд Араухо в першому таймі. У другій половині зустрічі червону картку також отримав наставник Барси Хаві. За парижан дублем відзначився Кіліан Мбаппе. Також у складі гостей забивали Вітінья та Усман Дембеле. За Барсу точно пробив Рафінья.

Також Боруссія в Дортмунді з рахунком 4:2 здолала Атлетіко. «Матрацники» відзначилися забитими м’ячами після автоголу Матса Гуммельса та точного удару Анхеля Корреа. В складі німців голи до свого активу записали Юліан Брандт, Йен Матсен, Ніклас Фюллькруг та Марсель Забітцер.

Відео гольових матчів у Барселоні та Дортмунді дивіться в нашому телеграм-каналі

За підсумками двох зустрічей до півфіналу вийшли Парі Сен-Жермен та дортмундська Боруссія.

• 17 квітня відбудуться матчі-відповіді ЛЧ за участю команд українців. Арсенал Олександра Зінченка у Мюнхені зустрінеться з Баварією, а Реал Андрія Луніна в Англії гратиме з Ман Сіті.
  • Фінал Ліги чемпіонів відбудеться в Лондоні на «Вемблі» першого червня.