«Більше Зоря нічого не пропонувала»: ісландська преса красномовно відреагувала на поразку Брейдабліка

Переглядів 3021
Брейдаблік – Зоря. Фото: mbl
Ісландська преса відреагувала на мінімальну поразку столичного Брейдабліку від луганської Зорі Валерія Кривенцова (0:1) у другому турі Ліги конференцій.

У четвер, 5 жовтня, Зоря здолала Брейдаблік (1:0) на виїзді в Ісландії в рамках другого туру Ліги конференцій.

Ісландська преса відреагувала на результат, зазначивши, що їхня команда контролювала гру, тоді як команда Валерія Кривенцова розраховувала лише на контратаки.

Vísir

«Брейдаблік контролював значну частину гри, з’єднували передачі та добре переводили м’яч між зонами. Гості відкинулися і чекали нагоди швидко пробити високу лінію захисту. Луганчани виглядали дуже небезпечно у швидких контратаках, але нічого іншого не пропонували.

Забивши гол, гості ще більше згуртували свої ряди і захищалися з усіх сил на своїй половині поля».

Також видання відзначило чудову гру воротаря луганців Микити Турбаєвського, який не дав Брейдабліку зрівняти рахунок.

«У другому таймі Брейдаблік сильно йшов до гола, грали з більшим ентузіазмом, ніж у першому таймі, і дуже загрожував у атаці. Вони виходили на хороші позиції й не боялися пробивати по воротах, легко могли зрівняти рахунок, але воротар луганчан кілька разів добре виручив.

Чудовий виступ Брейдабліка, але, як часто раніше, цього разу результатів не було».

MBL

«Не все сталося, і, попри нестримний і жвавий другий тайм, Зоря» святкувала мінімальну перемогу у матчі, де цілком можна було забити п’ять-шість голів. Гра Брейдабліка була справді хорошою, команда заслужила очко в ході поєдинку, і дуже сумно, що команда не змогла зрівняти рахунок».

• У паралельному матчі Гент здолав Маккабі з Тель-Авіва (2:0).
  • З турнірною таблицею можна ознайомитися за посиланням.
  • В наступному поєдинку в Лізі конференцій Зоря на виїзді зіграє з ізраїльським Маккабі з Тель-Авіва. Поєдинок відбудеться 26 жовтня. Початок гри о 19:45.
  • Брейдаблік в третьому турі поїде в гості до бельгійського Генту. Матч відбудеться 26 жовтня. Початок поєдинку о 19:45.