«Лунін вирішив не робити цього»: зірка Манчестер Сіті вперше відреагував на незабитий пенальті Реалу в ЛЧ

Переглядів 5318
Андрій Лунін. Фото: Google
Вінгер Манчестер Сіті Бернарду Сілва похвалив голкіпера Реала Андрія Луніна за його гру у чвертьфіналі Ліги чемпіонів, в якому чинний володар трофею склав повноваження.

Реал обіграв Манчестер Сіті в серії післяматчевих пенальті у матчі відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів(1:1, 4:3 за пен.). Лунін провів на полі 120 хвилин ігрового часу, зробив два сейви в післяматчевій серії.

Португалець після матчу в Манчестері зізнався, що не міг нормально спати декілька ночей.

«Це була ніч, яка розчарувала мене. Це був важкий тиждень для мене особисто, для всієї команди, тому що ми хотіли провести ще один історичний сезон, і ми все ще можемо цього зробити, але вилетіти з ЛЧ було великим розчаруванням. Першої ночі я мало спав, на другу ніч ти спиш трохи краще. У третю ніч ти спиш майже всю ніч, але це те, що є».

Сілва не пошкодував компліментів Луніну, який розгадав його удар.

«У мене було два варіанти, Я думав про одну зі сторін, я не буду розповідати вам про яку, і про середину. Я чекав, я хотів бути другим або третім, хто проб’є пенальті, щоб побачити реакцію голкіпера на перший або перші два удари.

Лунін рано рухався, тому я вважав, що центр був хорошим варіантом, тому що у моменти тиску воротарі, у 99% випадків, вони стрибають, але він вирішив не робити цього. Це була чесна гра для нього, молодець. Це те, що є», –  наводить слова Сілви ESPN.

Про юність майбутньої зірки Реалу наш сайт розповідав у окремій публікації.

• 25-річний Лунін провів у поточному сезоні 27 матчів у всіх турнірах (з них 12 – на «нуль») і пропустив 23 голи.
  • У півфіналі Ліги чемпіонів Реал зіграє з Баварією, яка в 1/4 фіналу пройшла Арсенал Олександра Зінченка (2:2, 1:0).