Бельгійська преса виокремила одного з футболістів Шахтаря: сумна реакція журналістів на провал Антверпена

Переглядів 3679
Гравці Шахтаря перед матчем з Антверпеном. Фото: ФК Шахтар
Бельгійська преса відреагувала на поразку Антверпена від донецького Шахтаря з рахунком 0:1 в матчі п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

У вівторок, 28 листопада, Шахтар обіграв Антверпен із рахунком 1:0 у матчі п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Бельгійська преса прокоментувала провал команди Марка Ван Бомелля та виокремила одного з підопічних Маріно Пушича.

Voetbalnieuws

«Антверпен пропустив вже через десять хвилин. Донеччани отримали легкий штрафний і Янссен заснув. Він випустив Матвієнка і той головою зробив рахунок 1:0.

Загалом Антверпен, звичайно, грав добре, але навряд чи мав якісь великі шанси в другому таймі. З точки зору можливостей, це була виправдана поразка Антверпена, який отримав чудовий шанс завдяку удару Альдервейрелда на 92-й хвилині. Але у підсумку програв вп'яте. 0 з 15 – це факт».

Het Nieuwsblad

«Антверпен дуже хотів стерти із пам'яті цей прикрий нуль у Лізі чемпіонів. Однак доброї волі недостатньо, щоб отримати очки на рівні Ліги чемпіонів. Іноді також потрібно трохи удачі, але в команди ван Боммеля справи йшли не дуже добре.

Антверпен провів якісний, приємний перший тайм і зіграв непогано, але надто часто його просто не було в зоні завершення. Українці натомість показали себе ефективними.

Шахтар отримав штрафний на межі шістнадцяти метрів. Зубков майстерно закрутив м'яч перед воротами, де Матвієнку залишалося лише кивнути головою – 1:0. Таким чином Антверпен залишився з 0 із 15 у цій кампанії Ліги чемпіонів».

Voetbalkrant

«Правління Антверпена побачило, що треба. Наприклад, вінгери з характером. Як 18-річний Невертон, який ускладнив життя Батаю. Другий тайм пройшов за тією самою схемою: Антверпен старався, Шахтар мав кращі моменти.

Антверпен був надто незрілим в атаці. Еджуке та Іленіхена навряд чи могли щось забезпечити. Тільки Алдервейрелд – і це теж багато про що говорить – зміг створити хороший момент. Деякі моменти можна було покращити в атаці, бо цей Шахтар справді був не таким сильним».

Het Laatste Nieuws

«Блискавичний Невертон продемонстрував зірковість Батаю, але свою найнебезпечнішу спробу реалізував повз ціль. За дванадцять хвилин Батаю знову довелося докласти максимум зусиль. Він кинувся у бій, щоб зупинити простріл, але зіграв – свідомо чи ні – рукою.

Суддя ухвалив, що Шахтарю буде призначено штрафний удар. Зубков виконав чудовий простріл, Матвієнко влучно пробив головою. Антверпену знову доводиться наздоганяти. Ван Боммель дивився на землю, але його люди не здавалися. Тільки не вистачало різкості спереду.

Українці не збентежились ні секунди – у компенсований час упустили шанс зробити рахунок 2:0. Антверпену просто не вистачило якості, щоб нав'язати свою волю. Алдервейрелд виступив справжнім нападником, але і йому не вдалося переломити хід».

• Після перемоги над Антверпеном Шахтар має в активі дев'ять очок та посідає третю сходинку в турнірній таблиці Н.
  • Водночас Антверпен вже точно не підніметься вище останньої четвертої позиції. Команда ван Боммеля має 0 очок в активі.
  • В останньому турі Шахтар зіграє на виїзді проти Порту. Гра відбудеться 13 грудня о 22:00 за київським часом.