«Це Бенфіка і він її частина»: тренер лісабонців став на захист Трубіна, який пропустив два голи в Лізі чемпіонів

Переглядів 2240
Трубін у матчі проти Зальцбурга. Епізод з незабитим пенальті Конате. Фото: Google
Наставник Бенфіки Рогер Шмідт оцінив гру 22-річного українського голкіпера Анатолія Трубіна у домашньому матчі проти Зальцбурга (0:2) в рамках першого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Головний тренер Бенфіки Рогер Шмідт висловився щодо гри Анатолія Трубіна у матчі проти Зальцбурга (0:2) в Лізі чемпіонів.

«Для нього це була непроста гра, але це Бенфіка і він її частина. Цей поєдинок також показав, що він може зосередитися на найважливішому, а саме на футболі», – цитує німецького спеціаліста O Jogo.

На другій хвилині матчу Трубін порушив правила у власному карному майданчику, через що отримав жовту картку, а також у ворота Бенфіки був призначений пенальті. Форвард Конате не реалізував одинадцятиметровий, пробивши вище цілі.

На 15-й хвилині Трубін вже пропустив із другого пенальті у матчі, а на 51 хвилині українцю забили ще один гол з гри.

• В іншому поєдинку квартету D Реал Сосьєдад та міланський Інтер розписали мирову 1:1.
  • Наступний матч у Лізі чемпіонів Бенфіка зіграє третього жовтня проти Інтера, в який Трубін міг перейти.
  • До цього в рамках чемпіонату Португалії лісабонська команда зіграє з Портімоненсі (24.09) та з Порту (29.09).