Феєрія Луніна не залишилася непоміченою: українець єдиним з усіх гравців Реалу увійшов у збірну 1/4 фіналу ЛЧ

Переглядів 1073
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
Лунін відбиває пенальті від Ковачича. Фото: Getty Images
Український голкіпер Реалу Андрій Лунін увійшов до символічної збірної гравців чвертьфіналу Ліги чемпіонів 2023/24, ставши єдиним представником мадридського клубу.

У середу, 17 квітня, мадридський Реал у серії післяматчевих пенальті здолав Манчестер Сіті (1:1, пен. 4:3). Український воротар іспанського клубу Андрій Лунін зробив 11 сейвів і взяв два удари «містян» з 11-метрової позначки.

Відео сейвів Луніна у серії післяматчевих пенальті

Неймовірна гра українського голкіпера в матчі-відповіді з Манчестер Сіті не лишилася непоміченою. Андрій увійшов до символічної збірної тижня Ліги чемпіонів з найбільшим рейтингом (9,7).

Ба більше, за версією статистичного порталу WhoScored Лунін потрапив до 11-ки найкращих гравців чвертьфінальної стадії ЛЧ 2023/24. Українець став єдиним представником Реалу у цій символічній збірній, отримавши бал у 7,51.

• Нагадаємо, що перша гра між Ман Сіті та Реалом закінчилася нічиєю (3:3).
  • У поточному сезоні Лунін провів 27 матчів у всіх турнірах: 23 пропущених голи та 12 ігор на «нуль».
  • У півфіналі Ліги чемпіонів Реал зустрінеться з мюнхенською Баварією, яка пройшла лондонський Арсенал Олександра Зінченка.
  • Наступний матч клуб Луніна зіграє з каталонською Барселоною 21 квітня в рамках чемпіонату Іспанії.