«Пасував як Де Брюйне»: вболівальники Шахтаря вказали на головних героїв перемоги над Антверпеном

Переглядів 932
Ярослав Ракицький з партнерами. Фото: Getty Images
Шахтар вирвав перемогу над Антверпеном у матчі групового етапу Ліги чемпіонів із рахунком 3:2. Вболівальники донецького клубу прокоментували цей результат.

У середу, четвертого жовтня, Шахтар на виїзді зіграв матч другого туру групового етапу Ліги чемпіонів проти Антверпена.

Перший тайм закінчився на користь бельгійської команди, яка вигравала із рахунком 2:0, проте вже у другій половині донеччани забили тричі, а захисник господарів Тобі Альдервейрелд на останніх секундах не реалізував пенальті, що у підсумку принесло перемогу українцям – 3:2.

У складі донеччан голами відзначилися Ярослав Ракицький та Данило Сікан, який оформив дубль.

Вболівальники Шахтаря емоційно прокоментували такий виступ своєї команди, відзначивши деяких гравців.

«Заставили понервувати. Але, все одно, найкращі!», – @olga_kalenchuk.

«Усіма вболівальниками приносимо вибачення перед Сіканом», – @danyukezz.

«Ракицький в цьому матчі пасував як Де Брюйне», – @oleksandrpavlenk0.

«Браво, просто браво. Перегорнули гру, неймовірно, фантастично! Сікан і Різник – герої матчу», – @yehor.tokar25.

«В цій грі ми померли, та народились знову. Дякую командо за другий тайм!», – @artem_osadchii.

Окрім цього, фанати також вважають, що зміна тренера не завадить цьому Шахтарю.

«За перший тайм можна було спокійно звільнювати ван Леувену, у другому вийшов зовсім інший Шахтар. Ну що ж, подивимося», – @andriy_olehovych.

«Але чи зможе команда так відскокувати кожен матч? Мені здаєтся що перемога це добре, але все таки потрібна зміна тренера», – @tvvenyone.

«Все рівно з Патріком треба прощатися», – @_dizilyok_98_.

• Після цієї перемоги Шахтар посідає третю сходинку у групі H, маючи три очки за два тури.
  • Вище донеччан йдуть Порту (три бали) та Барселона (шість).
  • У третьому та четвертому турах команда ван Леувена двічі поспіль зіграє проти Барселони.
  • Наступний матч Шахтар проведе в рамках 10-го туру УПЛ проти ЛНЗ у суботу, 21 жовтня.