У Шахтаря серйозна проблема: спортивний лікар виніс вердикт травмі найкращого бомбардира команди

Переглядів 16162
Данило Сікан. Фото: ФК Шахтар
Відомий спортивний лікар Дмитро Бабелюк поділився своєю оцінкою травми Данила Сікана у матчі проти Барселони, який донецький клуб виграв із рахунком 1:0.

У вівторок, сьомого листопада, Шахтар обіграв Барселону із рахунком 1:0 у матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Єдиний гол у матчі забив український нападник Данило Сікан, який на 40-й хвилині головою замкнув подачу з правого флангу.

Відео голу Сікана дивіться в нашому телеграм-каналі

Однак вже на 62-й хвилині форварда замінили через пошкодження плеча.

Спортивний лікар Дмитро Бабелюк оцінив травму молодого нападника.

«Суглоб Данила не витримав прийому Крістенсена, який схопив гравця і поклав на газон, додавши своєї ваги зверху.

Сікан провів на полі ще декілька хвилин, постійно перевіряючи плече, а потім відповз за межі поля, де просигналізував лікарям клубу, що не зможе продовжувати гру».

Експерт також оцінив серйозність цього пошкодження та виключив варіант з переломом.

«Це точно не вивих, не перелом ключиці, не критичні проблеми. За місцем травми та механізмом, скоріш за все, гравець ушкодив акроміо-ключичне зʼєднання (AC joint).

Це невеликий суглоб, який зʼєднує між собою ключицю та лопатку і є критичним для руху руки у плечі. Дуже болюча травма, яка значно обмежує рухи, але дуже рідко вимагає оперативного втручання».

Окрім цього, лікар дав прогноз щодо строків відновлення Сікана.

«Скоріш за все, гравець пропустить декілька тижнів, але зможе зіграти до зимової паузи», – написав Бабелюк у своєму телеграм-каналі.

• В нинішньому сезоні Сікан провів за Шахтар 17 матчів в усіх турнірах, забив п'ять голів та віддав три асисти.
  • Його контракт розрахований до 2028 року.
  • Шахтар наразі посідає третю сходинку в турнірній таблиці групи Н, маючи шість очок.
  • У наступному матчі 12 листопада донеччани зіграють проти Дніпра-1 у чемпіонаті України.