«Виходить із клубу о п'ятій ранку, а того ж дня у ворота МЮ забиває»: екс-гравець Шахтаря розповів про бразильців донецької команди

Переглядів 11700
6 голосів
Шахтар у Лізі чемпіонів сезону 2013/2014. Фото: Google
Екс-футболіст Шахтаря-3 Андрій Яковлев дав свою оцінку бразильським легіонерам донецького Шахтаря, які, за його словами, живуть в режимі карнавалу.

Колишній гравець Шахтаря-3 Андрій Яковлев висловився про бразильських легіонерів донецького Шахтаря:

«Тон у клубі, звичайно ж, задавали бразильці. А «бразики» звикли жити в режимі карнавалу. Буває, дивишся – один із гравців, не називатиму, виходить із клубу о п'ятій ранку, а того ж дня у ворота Манчестер Юнайтед у ЛЧ двійку забиває», – сказав Яковлев в інтерв’ю FanDay.net.

Зазначимо, що донецький Шахтар грав з Манчестер Юнайтед у груповому раунді Ліги чемпіонів 2013/2014. Тоді МЮ на своєму полі переміг з рахунком 1:0. А на своєму полі донеччани розписали мирову 1:1. За Шахтар голом у другому таймі на 76 хвилині відзначився бразилець Тайсон.

Зазначимо, що Шахтар став чемпіоном України цього сезону. Донецька команда вже отримала трофей та золоті медалі. Заключний матч поточного сезону УПЛ донеччани зіграють четвертого червня з полтавською Ворсклою.

Зауважимо, що «гірники» зіграють у наступному сезоні Ліги чемпіонів.