«Нульовий рівень»: фанати Бенфіки суттєво розділилися і винесли вердикт Трубіну за виступ проти Марселя

Переглядів 1408
Анатолій Трубін. Фото: Getty Images
Вболівальники лісабонської Бенфіки відреагували на гру українського воротаря Анатолія Трубіна в поєдинку чвертьфіналу Ліги Європи проти французького Марселя.

У четвер, 11 квітня, лісабонська Бенфіка мінімально перемогла Марсель (2:1) у першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи.

Ворота португальського клубу захищав Анатолій Трубін, який провів на полі всі 90 хвилин. Під час матчу українець не здійснив жодного сейву, 25 разів доторкнувшись м'яча.

Відео пропущеного голу Трубіна

Сайт «Український футбол» промоніторив соцмережі, зібравши реакції вболівальників на гру Трубіна в матчі з Марселем.

figas_marf: «Якби не Трубін, Бенфіка не була б у чвертьфіналі Ліги Європи».

uabo_3: «Трубін не зробив жодного сейву, хіба він не був чудовим воротарем?».

timothycyrusfc: «Мільйони вкладаються в команду, а грають лише Ді Марія та Трубін...».

coimbradazz: «Цей гол такий безглуздий... хлопець збирався покласти м'яч в одне місце, а Трубін вирішив закрити його з іншого боку».

fabien13000: «Нульовий рівень у Трубіна».

LiL_SGA: «У другому таймі Трубін міг би піти захищати Україну на фронті, тому що йому не було чого робити».

• Матч-відповідь між Марселем та Бенфікою у Франції відбудеться 18 квітня. Початок гри о 22:00 за Києвом.
  • Трубін в нинішньому сезоні провів 43 матчі в усіх турнірах: 42 пропущених голи та 16 «сухих» зустрічей.