Петряк голом взяв участь у розгромній перемозі Фехервару: як зіграли українці у відборі Ліги конференцій

Переглядів 474
Андрій Піскун Андрій Піскун
Іван петряк. Фото: ФК Фехервар
Учора, 4 серпня, відбулися перші матчі третього раунду кваліфікації Ліги конференцій. У низці поєдинків за свої команди зіграли українські легіонери.

Угорський Фехервар на своєму стадіоні розгромив Петрокуб із Румунії з рахунком 5:0. Активну участь у перемозі взяли українці Артем Шабанов, Іван Петряк, які провели весь матч, та Євген Макаренко (вийшов на заміну на 62-й хвилині).

Петряк забив м'яч у ворота Петрокуба, відзначившись на 66-й хвилині.

Ще один українець Фехервара – Богдан Леднєв вкотре не потрапив у заявку команди.

Польський Ракув на виїзді обіграв Спартак Трнаву – 2:0. Український півзахисник гостей Владислав Кочергін вийшов на заміну на 57-й хвилині, проте результативними діями не відзначився.

Угорська Кішварда зазнала розгромної виїзної поразки від норвезького Мольде з рахунком 0:3. У складі гостей весь матч відіграли українці Артем Одінцов та Віктор Гей. Антона Кравченка було замінено на 86-й хвилині, а Богдан Мельник вийшов на поле на 60-й хвилині. Ще один українець Кішварди Михайло Готра залишився на заміні.

Кіпрський АПОЕЛ на своєму стадіоні мінімально переміг Кизил-Жар із рахунком 1:0. Український півзахисник гостей Юрій Бушман відіграв усі матчі.

Захисник чеської Славії Тарас Качараба залишився у запасі в домашньому поєдинку проти Панатінаїкоса. Господарі обіграли грецьку команду з рахунком 2:0.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от SK Slavia Praha (@slaviapraha)

Нагадаємо, що Зоря перемогла Університатю (1:0) у дебютному матчі Патріка ван Леувена.

Поєдинки у відповідь цієї стадії Ліги конференцій пройдуть 11 серпня.