«Шахтар протистояв найкращому Селтіку за 20 років»: Йовічевіч проаналізував другий матч «гірників» у ЛЧ

Переглядів 802
Ігор Йовічевіч. Фото: Шахтар
Головний тренер Шахтаря Ігор Йовічевіч підбив підсумки матчу другого туру групового етапу Ліги чемпіонів проти шотландського Селтіка (1:1).

Вчорашній поєдинок у Варшаві видався не з легких для помаранчево-чорних, проте Шахтарю вдалося не програти шотландцям, які в другому таймі могли забрати три очки.

«Це був важкий матч. Це найкращий Селтік протягом останніх 20 років – з гарним тренером і з дуже динамічними футболістами, які дуже швидко вступають у відбір м'яча після втрати, є дуже агресивними в пресингу, не дають «дихати» взагалі. Якщо ви бачили, то в першому матчі вони мали забивати 4 м'ячі Реалу. Програли 0:3, але до 60-ї хвилини Селтік перевершував мадридців і за моментами, і за грою».

Йовічевіч після матчу залишився задоволеним нічиєю з Селтіком.

«Те, що вважали всі неможливим проти Лейпцига, ми зробили можливим. Це і є найскладніше – коли ти терпиш, то мусиш думати тільки про неможливе. І якщо не можеш виграти, то не програй. І за цю енергію, цей характер Бог допомагає зрештою», - цитує наставника сайт Шахтаря.

Шахтар набрав чотири очки після перших двох турів, поступаючись двома балами Реалу, який вчора переміг Лейпциг (2:0).

У третьому турі групової стадії Ліги чемпіонів Шахтар зіграє на виїзді з чинним переможцем ЛЧ мадридським Реалом. Поєдинок відбудеться 5 жовтня на «Сантьяго Бернабеу».