Шість цікавих фактів про Луніна та його іспанський період: відомий журналіст захоплюється грою українця

Переглядів 165
Лунін ловить м'яч після удару Бернарду Сілви. Фото: Get Spanish Football News
Мадридський Реал із Андрієм Луніним у складі вирішив завдання виходу до півфіналу Ліги чемпіонів. Фабріціо Романо зробив пост стосовно успішної гри українського воротаря.

17 квітня у поєдинку-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів мадридський Реал здолав Манчестер Сіті, здобувши перемогу в серії одинадцятиметрових (1:1, по пенальті – 4:3). Головним героєм зустрічі став український воротар «вершкових» Андрій Лунін, який відбив удари Бернарду Сілви та Матео Ковачича в «лотереї».

Італійський інсайдер Фабріціо Романо на цей тріумф українського воротаря в складі «галактікос» відреагував цікавими фактами про нього:

• У 2018 році став третім воротарем у Реалі.
  • Побував в орендах в Леганесі, Вальядоліді, Ов'єдо.
  • Цей сезон також розпочав як третій воротар.
  • Рекорд із його дев’ятьма сейвами в матчі проти РБ Лейпциг.
  • Вісім сейвів в поєдинку проти Ман Сіті на «Етіхаді».
  • Історичні два відбитих пенальті для його команди.

У півфіналі ЛЧ Реал зустрінеться з мюнхенською Баварією, яка обіграла лондонський Арсенал Олександра Зінченка.

• Наступний матч Реал зіграє з каталонською Барселоною 21 квітня в рамках чемпіонату Іспанії.
  •  У Ла Лізі ситуація наразі така: перший Реал набрав 78 очок, друга Барселона – 70, а третя Жирона Довбика та Циганкова – 65.
  • Про юність майбутньої зірки Реалу наш сайт розповідав у окремій публікації.