Баранка заявив, що не знайомий з другом Мілевського: Третьяк надав фотодоказ, який заперечує слова італійця

Переглядів 3218
Андрій Піскун Андрій Піскун
6 голосів
Баранка заявив, що не знайомий з другом Мілевського: Третьяк надав фотодоказ, який заперечує слова італійця
Сергій Третьяк та Франческо Баранка. Колаж: УФ
Сергій Третьяк ексклюзивно для «УФ» відреагував на слова колишнього голови етики і чесної гри УАФ Франческо Баранки, який заявив, що вони не знайомі.

В інтерв’ю сайту «Український футбол» Сергій Третьяк розповів, зокрема, про свої відносини з Франческо Баранкою. За словами друга Артема Мілевського, він близько семи років знайомий з італійцем (познайомився з ним у нічному клубі) і той декілька разів звертався до нього з питань консультації – чи є аномальні ставки на якийсь матч.

Але Баранка категорично заперечив, що знайомий з Третьяком. 

«Я ніколи не був на дискотеці за весь свій час в Києві. Я не знаю цю людину та ніколи не переписувався з ним, просячи поради. Я ніколи у своєму житті не говорив з цією людиною. У минулому могло статися так, що хтось попросив мене сфотографуватися, особливо в перші роки», – наводить слова Баранки Трибуна.

Ми повторно зателефонували Третьяку, щоб він прокоментував слова Баранки. Сергій був дуже здивований його заявою і надав нам два фото. На першому фото Третьяк з Баранкою зафіксований у нічному клубі Іспанії в готелі W Barcelona.

На другому фото Сергій і Франческо зображені у київському нічному клубі «Веранда».

За словами Третьяка, в обох випадках Баранка відпочивав у закладах з жінками-українками.

  • Нагадаємо, що ексжурналіст Ігор Ігор Бурбас повідомив, що Сергій Третьяк намагався підкупити гравців Миная – Дмитра Немчанінова та Євгена Скибу, щоб ті здали матч Динамо.
  • Третьяк це категорично заперечив та розповів свою версію подій.