«Нас із дружиною це добряче повеселило»: Драмбаєв відреагував на інформацію про дострокове повернення в Шахтар

Переглядів 53096
Андрій Піскун Андрій Піскун
2 голоси
«Нас із дружиною це добряче повеселило»: Драмбаєв відреагував на інформацію про дострокове повернення в Шахтар
Олександр Драмбаєв. Фото: ФК Осієк
Захисник Шахтаря Олександр Драмбаєв, який на правах оренди виступає в Осієку, ексклюзивно для «УФ» прокоментував інформацію, що хорватський клуб має намір достроково розірвати з ним контракт.

Нещодавно в ЗМІ з’явилась інформація, що Олександр Драмбаєв не виправдовує очікування керівництва Осієка, тому хорватський клуб може взимку достроково розірвати з ним угоду, яка розрахована до 30 червня 2024 року.

Сайт «Український футбол» зв’язався з Драмбаєвим, щоб дізнатись, чи це правда. Ось що відповів нам захисник:

«Для мене це новина, так само, як і для моєї дружини. Це добряче нас повеселило. Цікаво, що журналіст дізнався про це першим, а я такого навіть не чув у клубі. Скажу більше, я поїхав з Осієком на збори. Ми граємо й тренуємось, і в мене все добре». 

Також можливою причиною відходу називалась зацікавленість до Драмбаєва клубів з Бельгії, Нідерландів, Польщі, а також луганської Зорі.

«Я не хочу нікого ображати, напевно, журналіст знає трохи більше, ніж я. Було цікаво та весело читати про мене таке, що навіть мені не відомо – що я кудись там переходжу. Я зараз знаходжусь в Осієку, у мене контракт із клубом, і я працюю на повну силу», – сказав Драмбаєв.

***

В Осієку виступає ще один українець – Денис Гармаш. ❗️ Наші колеги із сайту Sport-express.ua дізнались у Гармаша, чи дійсно він залишив хорватський клуб і переходить до Металіста 1925.

  • Драмбаєв у цьому сезоні провів за Осієк 20 матчів у всіх турнірах, не відзначившись результативними діями.
  • У хорватського клубу є опція викупу футболіста у Шахтаря.
  • Контракт Олександра з «гірниками» розрахований до 30 червня 2025 року.
  • Transfermarkt оцінює Драмбаєва у 700 тисяч євро.
  • Осієк після 19-ти турів чемпіонату Хорватії займає четверте місце у турнірній таблиці, відстаючи від лідируючого Хайдука на 14 балів.
X