«Перед матчами робив 2 уколи та випивав 3 таблетки»: лідер Вереса Кльоц – про тяжкі травми та новий контракт

Переглядів 1178
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
2 голоси
«Перед матчами робив 2 уколи та випивав 3 таблетки»: лідер Вереса Кльоц – про тяжкі травми та новий контракт
Дмитро Кльоц, фото: НК Верес
Півзахисник Вереса Дмитро Кльоц ексклюзивно для «УФ» підсумував виступи команди з Рівного у першій половині сезону та розповів, чому сам зіграв всього два матчі в чемпіонаті.

Кльоц наприкінці минулого сезону пожертвував здоров’ям, щоб допомогти команді з рідного міста не вилетіти з УПЛ в перехідних матчах, граючи на уколах та знеболювальних. Така самопожертва коштувала футболісту лікарняним, який затягнувся на півроку.

Сайт «Український футбол» зв’язався з Дмитром Кльоцом, щоб поговорити про результати Вереса в першій частині сезону, каскад травм та боротьбу за виживання.

«Грати з пошкодженням – суто моя ініціатива»

– В першій частині сезону ви зіграли зовсім небагато. Зараз проблеми зі здоров'ям вже позаду?

– Так, зіграв небагато У минулому сезоні, в усіх сенсах цього слова, пожертвував своїм здоров’я, щоб команда залишилась в УПЛ. Не знаю, допоміг я чи ні…

– Давайте пригадаємо хронологію травм.

– Спочатку перелом кістки, з яким я грав на уколах. Згодом у перехідних матчах надрив зв’язки, тому пропустив збори. Потім були ще певні ускладнення, так що пропустив ще більше, ніж очікувалось 

Важко було набирати форму, але під кінець осінньої частини пару турів я вже почувався добре. Чомусь отримував мало ігрового часу, але це коментувати не збираюсь.

Дмитро Кльоц, фото: НК Верес

– Це була ваша ініціатива дограти попередній сезон з пошкодженням?

– Тренерський штаб взагалі не наполягав. Суто моя ініціатива була дограти сезон та допомогти команді. Я відчував, що можу і маю бути корисним.

Я тренувався з великим болем, адже під час тренувального процесу вирішив обійтися без уколів та таблеток, тому що це шкодить здоров’ю.

Тренерський штаб знав цю інформацію, тому вони з розумінням ставився до того якщо я не міг на тренуваннях викладатися на 100%. Перед матчами робив 2 уколи та випивав 3 таблетки і тоді біль на 70% зникала.

«Вересу під силу змінити ситуацію»

– В цей сезон Верес зайшов з новим тренером, прийшли нові гравці, але команда знову стоїть на виліт. 

– З Віртом провал був лише в останніх пів сезону Юрій Миколайович пропрацював з Вересом великий проміжок часу, починаючи з нижчих ліг. На всіх щаблях був результат.

Так, останні півроку Вірта в клубі були важкими, але у всіх бувають злети та падіння. Миколайович залишив команду в УПЛ та пішов із високо піднятою головою.

Юрій Вірт, фото: НК Верес

— Культовий статус Вірта для вболівальників Вереса сумніву не підлягає, але чому не пішло у Лавриненка?

– Футбол тим і цікавий, що ти приходиш в команду і в тебе може як піти так і не піти. Хочу подякувати тренерському штабу за досвід роботи з ними. Бажаю їм, щоб у наступних клубах у них вийшло усе якнайкраще!

– За рахунок чого Верес може оминути боротьбу за виживання та не доводити до крайньої точки?

– Потрібна велика праця та взаєморозуміння між абсолютно усіма людьми, які мають відношення до Вереса. Віра в один одного та віра в досягнення мети, яка стоїть перед командою.

Вірю, що можемо змінити ситуацію. Нам це під силу. Все у наших ногах та головах.

– У вас залишається півроку діючого контракту з Вересом. З вами вже обговорювали перспективу подальшої співпраці?

– Розмови були, але без конкретики.

– Як оцінюєте рівень сьогоднішньої УПЛ? 

– Рівень хороший. Можу сказати що чемпіонат став сильнішим, порівняно з минулим роком. Зайшли хороші команди. Думаю,  головні перегони за вищі місця та місця за виживання попереду.

– Хто з команд-суперниць для вас став повною несподіванкою?

– Полісся, враховуючи те високе місце, яке займає команда. Але, водночас, це не можна називати несподіванкою. Президент живе футболом, робить усе для того, щоб команда прогресувала. Тому такий і результат.

– Верес може похизуватися пристойною підтримкою, активною участю вболівальників в житті клубу. Вам, як місцевому, більше перепадає від них, коли у команди не все виходить в плані результату?

– Вболівальники – невід’ємна частина нашої команди та взагалі футболу. Вдячний їм за підтримку. Програє команда чи виграє, фани – наш двигун!

  • 27-річний Кльоц в поточному сезоні провів у складі Вереса два поєдинки.
  • Після 16 зіграних поєдинків в УПЛ Верес іде на передостанньому, 15 місці, набравши 12 залікових пунктів.
  • Свій наступний матч рівненська команда зіграє проти Колоса (Базова дата 24 лютого 2024 року).
X