«З Краснопьоровим конфлікту не було»: Шуховцев пояснив, чому перейшов з ФСК Маріуполь до тернопільської Ниви

Переглядів 1549
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
4 голоси
«З Краснопьоровим конфлікту не було»: Шуховцев пояснив, чому перейшов з ФСК Маріуполь до тернопільської Ниви
Ігор Шуховцев. Фото: ФК Нива (Тернопіль)
Тренер воротарів Ігор Шуховцев в ексклюзивному інтерв’ю «Українському футболу» розповів, як виник варіант з працевлаштуванням у Ниві з Тернополя та чому він пристав на цю пропозицію.

Культовий воротар Іллічівця (клуб-попередник Металурга з Маріуполя) Ігор Шуховцев, який останній сезон працював тренером голкіперів ФСК Маріуполь, від сьогодні, 18 червня, офіційно перейшов на аналогічну посаду в Ниву з Тернополя. Про це проінформувала пресслужба тернопільського ФК.

Кореспондент  «Українського футболу» Віктор Глухенький оперативно набрав Шуховцева і запитав його, як він зважився  на подібний крок.

– Ігорю Вікторовичу, досить несподівано було побачити новину і ваше фото у футболці з емблемою тернопільської Ниви. Як виник такий варіант роботи?

–  Для мене Євген Калиниченко (новий головний тренер Ниви) не чужа людина. Ми працювали з ним разом у Маріуполі. Потім він пішов тренувати команду U-19 луганської Зорі. Попри те, що працювали останнім часом в різних клубах, постійно тримали з ним зв’язок. Це – по-перше.

А по-друге, не зовсім вдалим видався у мене сезон із ФСК Маріуполь. Говорили з Олегом Краснопьоровим (головний тренер «азовців»), думали, що робити далі, як розвиватися… 

І, днями набрав мене Калиниченко і сказав: «Приїзди в Тернопіль, тут зароджується хороший, молодий проект». Я і погодився. Тим більше, що амбіції у керівництва клубу дуже пристойні – вихід у Прем’єр–лігу. Не за один сезон, звісно, а за рік-два, може три.

Я вже мав розмову з керівниками Ниви, вони хочуть розвивати футбол у Тернополі, робити ставку на молодь. І стадіон хочуть новий побудувати, до речі. Амбіціний проект. Ось це мене і зачепило.

– Наскільки довго ви квартируватиметесь у Тернополі? Тобто який термін Вашої трудової угоди з Нивою?

–  На рахунок контракту, то ми його поки не підписали офіційно. Зараз ми на зборах, працюємо. Не до паперів. Будемо предметно про це говорити за кілька днів, але я вже частина клубу, частина Ниви. Скоріш за все, угода буде укладена за схемою 1+1. 

Моє завдання просте: за сезон показати свою роботу, дати якісь результати. Вийде - то продовжимо контракт ще на рік або і більше, не вийде – потиснемо один одному руки і розійдемося. В Ниві, крім головного тренера, я ще й добре знаю і спортивного директора Сергія Задорожного. Тут зібрались всі професійні, адекватні люди. 

–  Я не до кінця зрозумів ваше розставання з ФСК Маріуполь.  Розійшлися полюбовно чи мав місце якийсь конфлікт з Краснопоровим?

–  З Краснопьоровим конфлікту не було. Ви що? Ми ж не просто колеги, ми друзі. І тренер Олег - дуже хороший, прогресивний. З керівництвом ФСК Маріуполь також розійшлися дуже по-товариські, мені всі побажали удачі на новому робочому місці. 

Взагалі ж, знаєте, якщо правда, то мав би Маріуполь проект розвитку клубу, то я б його не залишив. А так… Ви ж розумієте, що цікаво працювати там, де є перспектива розвитку.