«Хотів збити його, але навіть не встиг»: ексгравець Металіста та Чорноморця був вражений легіонером Шахтаря

Переглядів 1373
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
«Хотів збити його, але навіть не встиг»: ексгравець Металіста та Чорноморця був вражений легіонером Шахтаря
Анатолій Діденко. Фото: Google
Анатолій Діденко, який працює тренером в одеському Чорноморці, розповів цікаві факти про фінал Кубку України-2013, коли він у складі моряків грав проти донецького Шахтаря.

Колишній нападник харківського Металіста та одеського Чорноморця Анатолій Діденко пригадав, як він із «моряками» вийшов до фіналу Кубку України сезону 2012/2013, де його колектив програв донецькому Шахтарю (0:3). Ексфорвард уточнив, чи вірила тоді команда в перемогу.

«Можливо, в душі кожен намагався вірити. Я вважаю, що тоді був найсильніший Шахтар за підбором гравців. Недарма тих футболістів потім розпродали за нечувані гроші. Якого футболіста не візьми – зірка. Нинішня команда «гірників» все ж, на мій погляд, поступається за рівнем праймовому складу», – сказав Діденко в інтерв’ю «Українському футболу».

Також нинішній тренер Чорноморця U-19 висловився про те, яким був ключовий момент того матчу:

«Я тоді вийшов на другий тайм в опорну зону замість Артема Старгородського, який зламався, і в нас за рахунку 0:2 був момент – Лучіан Бурдужан не забив. Якби реалізував, щось можна було б спробувати».

Також Діденко додав такі слова:

«Було дуже важко. Гравці в Шахтаря були неймовірно швидкими та різкими. Дуглас Коста мене як розвернув в центрі поля! Хотів його збити, але навіть не встиг. Він розвернувся, зірвався з місця й побіг. Це світовий рівень».

  • Протягом кар'єри Діденко виступав за такі команди, як Миколаїв, Олімпія, Амкар, Металіст, Закарпаття, Зоря, Чорноморець, Волинь, Жемчужина та Маріуполь.
  • Тренером він працює з 2019 року. Окрім Чорноморця, Діденко був коучем в Миколаєві.