Повітряна тривога, сейв Бойка і три незабитих пенальті: Полісся вибило Олександрію і вийшло в півфінал Кубку

Переглядів 2268
Денис Янаков у матчі з Олександрією. Фото: ФК Полісся
В рамках 1/4 фіналу Кубку України Полісся зустрічалося з Олександрію. Команда Юрія Калитвинцева святкувала перемогу над підопічними Руслана Ротаня (4:3 по пенальті).

У четвер, 2 листопада, Полісся приймало Олександрію в матчі 1/4 фіналу Кубку України.

Перший тайм поєдинку між командами Юрія Калитвинцева та Руслана Ротаня пройшов без забитих голів. За статистикою більше моментів створювали саме господарі поля.

У другому таймі команди були на рівних за моментами, проте до голів діло не дійшло. Наприкінці гри матч переривався через повітряну тривогу по всій Житомирській області.

В овертаймі команди теж не зуміли забити бодай один гол, тому все вирішувалося в серії післяматчевих пенальті.