Хет-трик, п’ять голів і феєричний виліт: відео неймовірного розгрому Зорі від Чорноморця у Кубку України

Переглядів 5644
Кубок України. Фото: УАФ
В рамках 1/4 фіналу Кубку України Зоря зустрічалася з Чорноморцем. Команда Романа Григорчука святкувала перемогу над підопічними Валерія Кривенцова (4:1).

У середу, 1 листопада, одеський Чорноморець приймав луганську Зорю в матчі 1/4 фіналу Кубку України.

Команди вже зустрічались між собою цього сезону: у дев'ятому турі УПЛ між ними була зафіксована нічия (0:0). Проте у кубковому поєдинку голів було забито значно більше.

Вже в першій половині гри комфортну фору для команди Романа Григорчука забезпечив нападник одеситів – Андрій Штогрін. 24-річний форвард оформив дубль у воротах Микити Турбаєвського.

Третій гол в матчі було забито в другому таймі. Цього разу відзначився Олександр Васильєв з передачі Зігі Бадібанги.

Відео голів матчу Чорноморець – Зоря

На 73-й хвилині матчу Штогрін оформив хет-трик, забивши з передачі Самсона Ієде.

За команду Валерія Кривенцова єдиним голом відзначився Едуардо Герреро.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Миколи Балакіна зафіксував розгромну перемогу команди Григорчука на стадіоні «Чорноморець».

Кубок України. 1/4 фіналу.

Чорноморець – Зоря – 4:1 (2:0)

Голи: Штогрін, 21, 33, 73, Васильєв, 58 – Герреро, 80.

Раніше до півфіналу турніру вийшов донецький Шахтар, обігравши сумську Вікторію.