Зоря вступила у боротьбу за Кубок України 2024/2025: як завершився матч луганців проти аматорів

Переглядів 588
Кубок України. Фото: Google
Сьогодні відбувся перший матч третього попереднього етапу Кубка України, в якому Олімпія із Савинців приймала Зорю. Поєдинок закінчився перемогою представника УПЛ із рахунком 4:1.

Сьогодні, 21 серпня, луганська Зоря та Олімпія Савинці відкрили програму третього попереднього етапу Кубка України своїм поєдинком.

У першому таймі гості виглядали впевнено і зуміли забити двічі ще до перерви. Спочатку відзначився Ндур, а через три хвилини перевагу подвоїв Слесар.

Проте після перерви Олімпія відіграла один м'яч силами Ковтуна, але згодом луганці забили третій м'яч після удару Горбача.

У кінцівці матчу Зоря забила четвертий м'яч і фінальний свисток зафіксував перемогу луганців.

Кубок України, третій попередній етап

Олімпія - Зоря - 1:4

Голи: Ковтун, 50 - Ндур, 25, Слесар, 28, Горбач, 56, Яцик, 90

• На стадії 1/8 фіналу Кубка України до восьми переможців третього попереднього етапу приєднаються команди, які посіли перші вісім місць у попередньому сезоні УПЛ.
  • Чинним володарем трофея є Шахтар, який у фіналі травня 2024 року обіграв Ворсклу з рахунком 2:1.
  • Донецький клуб залишається рекордсменом за кількістю перемог у турнірі, вигравши Кубок уже 15 разів.
  • Фінал Кубка України сезону 2024/25 заплановано на 14 травня 2025 року, а місце проведення буде визначено Виконкомом УАФ.