«‎Для мене ця гра була «‎валідольною»: Сабо відверто оцінив перемогу команди Ротаня над марокканцями на ОІ-2024

Переглядів 1369
Йожеф Сабо. Фото: Google
Колишній головний тренер Динамо Йожеф Сабо висловився щодо перемоги олімпійської збірної України над марокканцями (2:1), граючи більшу частину другого тайму у меншості.

Вчора, 27 липня, олімпійська збірна України здобула важливу перемогу над Марокко із рахунком 2:1.

Експерт Йожеф Сабо заявив, що дуже нервував під час перегляду матчу. Також фахівець похвалив команду Руслана Ротаня за перший тайм, адже він вселяв оптимізм та віру в перемогу.

«Для мене ця гра була «валідольною» від початку до фінального свистка арбітра. Перший тайм вселяв оптимізм і загалом добре складався для нашої команди. Переглядалася організована гра, хлопці непогано працювали з м'ячем, демонстрували натиск та бажання.

Але й Марокко проявляло себе, особливо відчувалася їхня перевага на правому фланзі, де вони регулярно створювали чисельну перевагу. Кілька разів ми були близькі до катастрофи, коли суперник, наче ніж крізь олію, проходили до стійки наших воріт».

Сабо вважає, що червона картка дуже вплинула на гру українців у другому таймі. Команда Ротаня зуміла вистояти в обороні, а потім знайшла свій момент у кінцівці гри.

«У другому таймі позиційна помилка, втрата позиції призвела до фолу останньої надії, видалення центрального захисника та пенальті у наші ворота. За рахунку 1:1 нам довелося вирішувати важке завдання – у меншості не просто відбиватись, а шукати свій шанс на перемогу.

Марокканці значно додали у грі у другому таймі, регулярно створювали небезпечні моменти біля наших воріт, не даючи перепочинку. Проте завзятість, сила волі, характер дозволили нашим олімпійцям забити неймовірний гол у кінці гри. Не обійшлося без частки везіння, але ж її треба заслужити. Дякую хлопцям та тренерам за цю вольову і таку необхідну перемогу!» – сказав Footboom.

• Після другого туру ситуація в групі В наступна: збірні Аргентини, Марокко, України та Іраку мають по три очки, а команда Руслана Ротаня за додатковими показними посідає третю позицію.
  • У заключному турі 30 липня відбудуться матчі: Аргентина – Україна та Ірак – Марокко.
  • Цікаво, що ситуація в групі В на Олімпіаді чимось нагадує те, що було на Євро-2024, коли перед заключним туром у жовто-синіх та в усіх суперників було по три бали.