«Дуже хочу повернутися»: Корнієнко здивував амбітними планами щодо збірної України

Переглядів 18
Аватар Владислав Власенко Владислав Власенко
1 голос
«Дуже хочу повернутися»: Корнієнко здивував амбітними планами щодо збірної України
Віктор Корнієнко. Фото: Instagram
Колишній лівий захисник збірної України Віктор Корнієнко, який тривалий час не грає на професійному рівні, все одно бажає повернутися до лав національної команди.

Що відомо про амбітні плани Віктора Корнієнка?

27-річний Віктор Корнієнко із Шахтаря тривалий час знаходиться поза грою, але планує знову поновити кар'єру і навіть дістатися рівня національної збірної України, про що розповів сам футболіст.

Важливо! Перш за все, футболіст планує відновити попередні ігрові кондиції і знову стати корисним для «гірників».

«Дуже хочу все повернути і ще разок кайфонути. Я дуже в це вірю і хочу, але час покаже, як воно буде все. Найголовніше, що я хочу просто стати знову на ті рейки та відчути, що я кайфую, я граю, я в футболі і потрібен, я роблю якісь корисні дії для команди. Я хочу відчути хоча б це», – сказав Корнієнко в інтерв'ю Денису Бойку.


Віктор Корнієнко. Фото: ФК Шахтар

Також відомий футболіст пригадав, як дізнався про свій виклик до національної збірної у 2021 році від Олександра Петракова, про що йому розповів агент Вадим Шаблій, дуже порадувавши Корнієнка.

«В нас була гра з Ворсклою на Баннікова. Я виходжу перед розминкою, як завжди, поле подивитися, і мені написав хтось, не пам’ятаю вже хто – напевно, Шаблій чи щось таке. Хтось написав, що прийшов виклик до національної збірної. Мандражу не було, навіть не знаю чому так».

Скільки знаходиться поза грою Віктор Корнієнко?

Гравець востаннє виходив на поле ще в листопаді 2024 року, але не втрачає надії знову заявити про себе і буде працювати над своїми кондиціями напередодні сезону 2026/27.


Віктор Корнієнко. Фото: ФК Шахтар

Певний період Віктору Корнієнку доводилося тренуватися разом із командою Шахтаря до 16 років, аби хоч якось підтримувати свою форму.

Як складається кар'єра Віктора Корнієнка?

  • Захисник грав ще під час оренди до полтавської Ворскли, яка завершилася у грудні 2024 року, а з тих пір в донецькій команді на нього не розраховували.
  • Корнієнко є вихованцем академії Шахтаря, а свого часу також був в оренді у Маріуполі.
  • За збірну України Віктор відіграв два матчі і навіть відзначився одним забитим голом у товариській зустрічі проти команди Чехії (1:1), що пройшла у 2021 році.
Реклама
150000 грн за депозит
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 78 від 23.08.2023
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри