«Повага повинна бути»: Циганик різко відреагував на свіжі слова Реброва, натякнувши на «темну» сторону тренера

Переглядів 8307
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
1 голос
«Повага повинна бути»: Циганик різко відреагував на свіжі слова Реброва, натякнувши на «темну» сторону тренера
Сергій Ребров. Фото: УАФ
Відомий журналіст Ігор Циганик прокоментував конфліктну ситуацію між головним тренером збірної України Сергієм Ребровим та блогером Віктором Вацко.

Не так давно популярний журналіст Віктор Вацко поділився інформацією про те, що Сергій Ребров відхилив пропозиції від клубів Близького Сходу заради роботи головним тренером у збірній України, після чого спеціаліст публічно і жорстко висловився стосовно цього інсайду.

Вацко прокоментував заяву Реброва зазначивши, що не бачить нічого поганого у такій відповіді, однак його колега по цеху Ігор Циганик тримається іншої думки після того, як наставник національної команди знову зачіпив цю тему.

«Мені не сподобалися слова Реброва про те, що він не буде відповідати кожному блогеру. Я розумію що часу немає потрібно сконцентруватися на роботі з футболістами, готувати збірну до матчів.

Але повага повинна бути, тому що з Сергієм Станіславовичем Ребровим ми знайомі дуже давно, так само як і багато інших журналістів. Якщо він вважає, що може це собі дозволити, то подивимося як воно буде, коли піде трошки в інший бік».

Окрім цього Циганик натякнув на зв'язки Реброва з відомим агетом Вадимом Шаблієм (ProStar).

«Я розумію, що родинні зв’язки в Україні зараз відіграють дуже важливе значення. Я також розумію, що контракт Сергія Станіславовича достатньо непростий і немалий.

Часу в нього спонукати футболістів підписувати контракти тільки з однією футбольною агенцією в нього також достатньо. А от відповідати на певні репліки блогерів ні. Це його право», – сказав журналіст в ефірі програми «Циганик LIVE».

  • Ребров очолив збірну України влітку 2023 року та має контракт з УАФ до 31 липня 2026-го.
  • 21 березня національна команда зіграє проти Боснії і Герцеговини у півфіналі стиків за вихід на Євро-2024.
  • У разі перемоги, підопічні Реброва 26 березня зустрінуться з Ізраїлем або Ісландією.