Ракицький висловив бажання повернутися в збірну України: на що готовий ветеран Шахтаря

Переглядів 1123
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
1 голос
Ракицький висловив бажання повернутися в збірну України: на що готовий ветеран Шахтаря
Фото: ФК Шахтар
Центрбек Шахтаря Ярослав Ракицький відповів на запитання про виклик до збірної України після майже шести років паузи в міжнародній кар'єрі.

Ракицький, який свого часу звернув не туди, перейшовши в російський Зеніт, все ще мріє відновити виступи у складі збірної України.

Саме після переходу до клубу із Санкт-Петербурга Ракицького, власне, і перестали викликати під прапори України. До того ж, фанати України неодноразово хейтили Ракицького за його затиснуті уста під час гімну нашої держави.

Однак, час минув, і Ярослав готовий співати національний гімн.

«Якщо отримаю виклик до національної команди, буду дуже радий. У збірній є традиція: новачок має виконати якусь пісню. І хоча я й провів за національну команду понад півсотні матчів, але все одно готовий щось заспівати для хлопців під час цього символічного дійства.

А гімн України тоді б уже виконав на стадіоні. У будь-якому разі я його співаю і буду співати», – розповів Ракицький в інтерв'ю Champion.

  • 34-річний Ракицький в поточному сезоні провів у футболці Шахтаря 13 матчів, забив два голи та віддав
  • На зимову паузу Шахтар пішов, набравши 31 очко і посідаючи четверте місце в УПЛ. Також донецька команда має два матчі в запасі.
X