Розкішна блондинка на презентації нового очільника УАФ: стало відомо, як вона співпрацюватиме з Шевченком

Переглядів 6406
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
Розкішна блондинка на презентації нового очільника УАФ: стало відомо, як вона співпрацюватиме з Шевченком
Ярослава Гресь. Фото: Google
Ярослава Гресь піаритиме Андрія Шевченка, який став президентом УАФ. Ефектна блондинка була присутня на презентації екс-коуча збірної України на посаду очільника організації.

Багато хто питав, що за цікава блондинка сиділа на конгресі УАФ поруч із трьома володарями Золотого м'яча: Андрієм Шевченком, Олегом Блохіним та Ігорем Белановим.

Це – Ярослава Гресь, яка є координаторкою платформи United24, а також бізнесвумен з великим досвідом роботи в маркетингу.

Ярослава розповіла, чому вона була присутньою на конгресі, на якому Шевченко став президентом УАФ:

«Дякую Андрію Шевченку за можливість побувати на конгресі, послухати його виступ. Я не очікувала, що сидітиму поруч із трьома володарями Золотого м'яча та головним тренером збірної України», – сказала Гресь в інтерв'ю Роману Бебеху.

Також вона додала такі слова:

«Я представляла на конгресі платформу United24. Андрій присвятив нашій спільній роботі частину свого виступу, коли ми говорили про міжнародну співпрацю. Звісно, United допомагатиме всіма доступними контактами та зв'язками для того, щоб український футбол зростав та розвивався, це наша спільна справа і це все на благо та підтримку України», – додала Гресь.

  • Також журналіст Михайло Співаковський заявив, що Ярослава займатиметься піаром Андрія Шевченка.
  • У березні збірна України в рамках плей-офф кваліфікації Євро-2024 зустрінеться з Боснією і Герцеговиною. У разі перемоги на жовто-синіх чекає поєдинок проти переможця пари Ізраїль – Ісландія.
  • Євро-2024 відбудеться в Німеччині 14 червня – 14 липня.
X