Шевченко сказав два слова і не дав дебютувати в збірній однофамільцю: воротар вже не вірить у виклик в команду

Переглядів 5878
Андрій Шевченко. Фото: Getty Images
Голкіпер Олександрії Микита Шевченко розповів, що був близький до дебюту за національну збірну України, однак після поразки в першому таймі матчу з Мальтою втратив таку можливість.

6 червня 2017 року національна збірна України під керівництвом Андрія Шевченка поступилася у контрольному матчі команді Мальти (0:1).

Голкіпер Олександрії Микита Шевченко в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» зізнався, що саме в тій грі був найближче до того, аби дебютувати за синьо-жовтих.

«Це була товариська гра із Мальтою (0:1) за Андрія Шевченка. Я повинен був виходити на другий тайм, але ми пропустили гол і мені сказали: «Поки відпочинь».

Також Шевченко оцінив свої шанси все ж дебютувати у воротах національної команди.

«Якщо відверто, то важкувато буде. В нас зараз дуже хороший воротарський цех: Толя Трубін, Андрюха Лунін, Жора Бущан, Дімон Різник… Приїхати м’ячі подавати готовий завжди».

• До національної команди Шевченко викликався коли, її очолювали такі фахівці, як Михайло Фоменко, Андрій Шевченко та Руслан Ротань.
  • Востаннє до заявки синьо-жовтих Микита потрапляв у березні 2023 року на поєдинок відбору до Євро-2024 проти Англії (0:2). Той матч він провів на лаві для запасних
  • У складі молодіжної збірної України голкіпер зіграв три поєдинки: два пропущених голи, дві гри «на нуль».
  • Цього сезону 31-річний воротар провів 15 матчів у складі Олександрії, пропустивши 16 м'ячів та вісім разів лишивши ворота у недоторканності.