«Я чекаю на його дебют у збірній»: Вацко назвав проблемні позиції України і гравців, яких має запросити Ребров

Переглядів 3573
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
2 голоси
«Я чекаю на його дебют у збірній»: Вацко назвав проблемні позиції України і гравців, яких має запросити Ребров
Футболісти збірної України. Фото: УАФ
Відомий журналіст Віктор Вацко поділився думками стосовно кадрових проблем збірної України, назвавши тих футболістів, що можуть їх вирішити.

У складі збірної України на чемпіонаті Європи-2024 було кілька вікових футболістів та проблемних, про що висловився Віктор Вацко.

Журналіст вважає, що однією з найбільш кричущих є ситуація на лівому фланзі атаки, де виступає один Михайло Мудрик.

«Зараз у нас ситуація така, що напрошуються нові обличчя в збірну. Лівий вінгер – чемпіонат Європи показав, що напрошується. Я чекаю на дебют у збірній Владислава Кабаєва, можливо Назара Волошина. Ну туди потрібен футболіст».

Експерт назвав й інші позиції, на яких команді потрібні свіжі підсилення.

«Правий вінгер, опорний півзахисник. Дай боже здоров'я й успіхів Андрію Ярмоленку, Тарасу Степаненку і Сергію Сидорчуку, але в 2026 році їм буде 35-37, а це вже лотерея з точки зору готовності організму.

Мені зараз не просто сказати, хто зможе скласти конкуренцію Бражку як опорник? Раніше я би Данила Ігнатенка назвав, але бачу, що він не дуже отримував довіру від Сергія Реброва».

Не забув Вацко і про ще одного зіркового футболіста збірної, який буде у солідному віці в 2026 році, коли в США, Мексиці та Канаді проходитиме чемпіонат світу.

«Руслану Малиновському в 26-му виповниться 34 роки. Також лотерея. Хочу тут, я думаю, Єгор Ярмолюк от зараз в Лізі націй мав би отримати шанс проявити себе в національній збірній.

Якщо звичайно в клубі у нього все складатиметься добре. Я розраховую побачити нові обличчя в збірній, так би мовити, свіжу кров», – сказав ведучий в ефірі YouTube-каналу «Вацко Live».

  • Нагадаємо, що на Євро-2024 збірна України не зуміла пройти стадію групового етапу.
  • В квартеті Е з Бельгією, Румунією та Словаччиною команда Реброва набрала чотири бали, однак мала найгіршу різницю голів.