Збірна України знову шокувала у Лізі націй: команда Реброва не реабілітувалася за фіаско у грі з Албанією

Переглядів 303
Чехія - Україна. Фото: УАФ
Збірна України провела свій другий матч в рамках групового етапу Ліги Націй проти Чехії на виїзді. Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 3:2.

Сьогодні, 10 вересня, збірна України завітала до Чехії в рамках другого туру Ліги націй, де грали проти місцевої національної команди. Раніше ці збірні грали між собою п'ять разів. У цих зустрічах синьо-жовті перемагали двічі, один раз поступилися, а ще двічі розписали мирову.

Українці пропустили першими на 21-й хвилині гри. Павел Шульц відправив м'яч у ворота з близької відстані після прострілу. Йому асистував Вацлав Черни.

▶️Переглянути гол Чехії можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

Підопічні Реброва зуміли відігратися ще до перерви. Микола Шапаренко віддав ідеальну передачу партнеру по команді, яким був Владислав Ванат, і той з легкістю забив із близької відстані, головою спрямувавши м'яч у центр воріт.

Відзначимо, що форвард відзначився дебютним голом за синьо-жовтих. До речі, про Ваната можна прочитати ексклюзивний матеріал із його першими тренерами.

▶️Переглянути гол України можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

Проте вже у компенсований до першої половини гри час Чехія знову повела в рахунку. М'яч відскочив за межі штрафного майданчика, де його підхопив Павел Шульц. Він довго не роздумував та майстерно пробив у правий нижній кут воріт.

▶️Переглянути гол Чехії можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

Ванат міг відзначитися дублем в середині другого тайму. Форвард після подачі зі штрафного відразу пробив зблизька, спрямувавши м'яч повз праву стійку.

Потім Чехія заробила право на пенальті після гри рукою Матвієнка. Томаш Соучек впевнено реалізував одинадцятиметровий.

Майже одразу Георгій Судаков скоротив відставання. Він з близької відстані головою вгатив м'яч у правий нижній кут воріт після вдалого проходу та поперечної передачі, яку виконав Віктор Циганков.

▶️Переглянути гол України можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував перемогу Чехії.