Безус наблизив Омонію до фіналу Кубка Кіпру: українець забив 14-й гол у сезоні

Переглядів 217
Роман Безус. Фото: Google
Український півзахисник Омонії Роман Безус допоміг своїй команді здобути перемогу в першому півфінальному матчі Кубка Кіпру проти Аріса (3:0), відкривши рахунок у грі.

Сьогодні, 10 квітня, завершився півфінальний поєдинок між Омонією, за яку виступає українець Роман Безус, і Арісом.

У першому таймі рахунок відкрив українець Роман Безус після подачі кутового. По перерві Семедо і Сайду забезпечили команді Безуса переможний результат.

Матч-відповідь між Омонією та Арісом відбудеться 17 квітня. В другому півфіналі Пафос вийшов переможцем в протистоянні з Аполлоном (2:1).

• Безус у нинішньому сезоні в усіх офіційних турнірах за Омонію провів 37 матчів, забив 14 голів і віддав дев'ять результативних передач.
  • Контракт гравця з клубом діє до 31 травня 2024 року. Transfermarkt оцінює футболіста в 600 тисяч євро.