Брентфорд Ярмолюка здобув сенсаційну перемогу в АПЛ: слідом за Ман Сіті «бджоли» переграли Ліверпуль

Переглядів 2295
Брентфорд радіє голу. Фото: Google
Брентфорд, кольори якого захищає український легіонер Єгор Ярмолюк, здобув чергову сенсаційну вікторію у цьому сезоні. На цей раз команда Томаса Франка перемогла Ліверпуль.

У рамках 18 туру АПЛ зустрілися Брентфорд українця Єгора Ярмолюка та Ліверпуль.

Перший тайм виграв Брентфорд завдяки автоголу Ібраїми Конате та точному удару Йоана Вісси. На початку другої половини зустрічі Алекс Окслейд-Чемберлен відіграв один гол, але на 84 хвилині «бджоли» знову забили – на цей раз свій автограф у воротах «мерсисайдців» залишив Бріан Мбемо.

Додамо, що український легіонер Брентфорда Єгор Ярмолюк не потрапив до заявки своєї команди на цей матч АПЛ.

Прем'єр-ліга Англії. 19 тур

Брентфорд - Ліверпуль - 3:1 (2:0)

Голи: Конате (автогол), 19, Вісса, 42, Мбемо, 84 - Чемберлен, 50.

Відео голів можна подивитися тут.

Ця вікторія дозволила Брентфорду набрати 26 очок та піднятися на сьоме місце в турнірній таблиці АПЛ, впритул наблизившись до команди Юргена Клоппа. Ліверпуль з 28 балами іде шостим.

Додамо, що раніше у листопаді Брентфорд із Ярмолюком у заявці сенсаційно переміг на виїзді Ман Сіті (2:1).

Раніше керівництво Брентфорду уклало нову угоду з головним тренером команди Томасом Франком, висловивши йому свій кредит довіри набагато років уперед.

До речі, лідирує в чемпіонаті Англії лондонський Арсенал українця Олександра Зінченка. «Каноніри» випереджають другий Ман Сіті на сім очок.