Чеберко дебютував за Коламбус Крю: команда українця здобула перемогу

Переглядів 1209
Чеберко дебютує за Коламбус. Колаж: УФ
Українець Євген Чеберко вперше зіграв за свою нову команду Коламбус Крю, яка виграла зустріч із Сент-Луїсом. Український футболіст вийшов на заміну в другому таймі.

25-річний український захисник Євген Чеберко дебютував у складі американської команди Коламбус Крю, яка виступає в MLS.

У матчі Кубку ліг проти Сент-Луїса (2:1) українець вийшов на заміну на 70 хвилині замість Йо Єбоа.

На той момент рахунок був 2:0 на користь команди українського футболіста. Після виходу на поле Чеберка Коламбус пропустив один м'яч після автоголу Джейссена Рассела-Роу.

Чеберко раніше грав в Україні за Дніпро та за луганську Зорю. За кордоном Євген захищав кольори австрійського ЛАСКа та хорватського Осієка.

• Коламбус на даний момент із 36 очками в активі посідає шосте місце в турнірній таблиці Східної конференції MLS.
  • Наступний поєдинок команда українця зіграє також у рамках Кубку ліг проти Америки (01.08).
  • У MLS наступну гру Коламбус проведе 21 серпня з Цинциннаті.