Чи не кине Буткевич Полісся як Ярославський Металіст: в клубі дали однозначну відповідь

Переглядів 16010
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
2 голоси
Чи не кине Буткевич Полісся як Ярославський Металіст: в клубі дали однозначну відповідь
Геннадій Буткевич. Фото: ФК Полісся
Директор з медіа, маркетингу та спонсорства Полісся Олександр Денисов розповів, чи не охолене Геннадій Буткевич до житомирського клубу як Олександр Ярославський до харківського Металісту.

Директор з медіа, маркетингу та спонсорства житомирського Полісся Олександр Денисов розповів про власника та президента клубу Геннадія Буткевича.

«Буткевич – це людина, яка горить футболом. Він дуже швидко хоче зробити багато речей і не готовий чекати. Наприклад, наша нова база була побудована у дуже короткий термін.

Зараз запускається академія, наш маркетинг буде розширювати на команди U14/15/16/17/19 та жіночу команду. Усі гроші від спонсорів йдуть на дитячо-юнацький футбол. Все це дуже швидко запускається. Дай Боже, що є люди, які в такий час переймаються спортом».

Також Денисов відповів на запитання, чи не охолоне у майбутньому Буткевич до Полісся за аналогією з власником та президентом харківського Металіста Олександром Ярославським.

«Я не можу уявити, щоб ця людина щось кинула, забула, чи перестала опікуватись чимось. Якщо ми говоримо не за Металіст, а за Полісся, то я відчуваю, що він займатиметься цим дуже серйозно.

Тим паче він зараз збирається будувати суто футбольний стадіон, опікується академією - це великі витрати. І робить це все дуже швидко. Мало говорить, але багато робить», – розповів Денисов ютуб-каналу Sport Arena.

  • У суботу, 2 вересня, клуб Буткевича прийматиме київську Оболонь. Початок матчу запланований на 15:00.
  • Після п'яти турів Полісся займає третє місце в чемпіонаті України, маючи дев'ять балів в активі.
  • Ярославський володів Металістом з 2005 по 2012. Після продажу клубу бізнесмену Сергію Курченку повернувся до фінансування клубу аж у 2020 році.
  • Над Ярославським триває слідство з лютого 2022 року, коли його кортеж на смерть збив людину.
  • Відтоді фінансування харківського клубу суттєво скоротилося, клуб вилетів до Першої ліги, де грає переважно власними вихованцями.
  • Колишній віцепрезидент Металісту Євген Красніков повідомляв за яких умов Ярославський може повернутися до серйозного фінансування клубу.