«Чому немає українських гравців, які взимку перейшли до АПЛ?»: Громов здивований рішенням Мінмолодьспорту

Переглядів 35369
Артем Жилінський Артем Жилінський
3 голоси
«Чому немає українських гравців, які взимку перейшли до АПЛ?»: Громов здивований рішенням Мінмолодьспорту
Артем Громов. Фото: ФК АЕК
Український нападник АЕКа (Ларнака) Артем Громов прокоментував свою присутність у списку спортсменів, які не повернулися з-за кордону, який вчора опублікувало Мінмолодьспорту.

Після початку війни в Україні почали діяти обмеження для виїзду за кордон чоловікам призовного віку. До цієї категорії осіб потрапляють і багато українських спортсменів.

Учора Мінмолодьспорту опублікувало список українських спортсменів, які не повернулися додому. Там виявилося двоє футболістів – Артем Громов (АЕК, Кіпр) та Владислав Кулач (Зіря, Азербайджан).

В ексклюзивному коментарі для FanDay.net Артем Громов прояснив ситуацію.

«Якщо чесно, я дуже здивований. Відразу постає питання, чому там є я та Кулач, але немає українських гравців, які взимку перейшли до клубів АПЛ? Це одразу наводить на думку про якусь вибірковість.

Було б цікаво почути коментар Мінмолодьспорту з цього приводу. Якщо я щось порушив, то я вибачаюсь, але закон повинен бути один для всіх».

Також Громов розповів, що не знав, що повинен був повернутися у визначений термін до України

«Я підписував у Дніпрі-1 багато паперів, можливо, там був документ, за яким я мав повернутися до України з командою. Але я в це не вникав, і клуб ні в чому не звинувачую. Футбол – це моя робота, і я не зробив нічого поганого. Як і вся наша країна, я підтримую ЗСУ і чекаю на швидку перемогу над окупантами», — сказав Громов.

  • До списку не потрапили Михайло Мудрик та Ілля Забарний, які взимку перейшли в клуби чемпіонату Англії. 
  • Також серед 256 спортсменів був відсутній Віктор Циганкова, який взимку став гравцем Жирони. Проте, в ЗМІ  була інформація, що він є засновником благодійного фонду, що дає йому змогу виїхати з України через систему «Шлях».
  • Громов відіграв у 12 поєдинках за АЕК, результативними діями не відзначався.