Качараба на рівні, кандидат до Шахтаря подорожчав: оновилися цінники українців у чемпіонаті Чехії

Переглядів 258
Євген Чепур
Євген Чепур
1 голос
Качараба на рівні, кандидат до Шахтаря подорожчав: оновилися цінники українців у чемпіонаті Чехії
Тарас Качараба. Фото ФК Славія
Українські футболісти, що виступають у чемпіонаті Чехії, отримали оновлення своєї трансферної вартості за підсумками першої половини сезону.

Портал Transfermakrt поставив нові цінники на футболістів, які грають у чеському чемпіонаті. Це оновлення торкнулося і представників нашої країни.

Так, 18-річний півзахисник Слована Іван Варфоломєєв, який перейшов до чеського клубу цього літа, виріс у ціні на 50 тисяч євро. Тепер він оцінюється у 200 тисяч євро. Цього сезону він взяв участь у семи матчах і відзначився двома забитими голами в кубку країни.

Ще один українець у Словані – це 22-річний захисник Максим Таловєров, якого Шахтар розглядає, як заміну Кривцову. Грацевь виріс у ціні одразу на 100 тисяч євро і тепер його вартість становить 850 тисяч євро.

Цього сезону він зіграв у 16 матчах, забив два голи і віддав один асист. Варто зазначити, що другу половину чемпіонату він гратиме у празькій Славії, оскільки його орендна угода зі Слованом добігає кінця в грудні.

А ось вартість найдорожчого українця в Чехії Тараса Качараби не змінилася – 1,5 мільйони євро. Першу половину сезону він провів у Словані, а ось із нового року повернеться до Славії. Цього сезону 27-річний захисник зіграв у 25 матчах і забив один гол.