Кривбас провів дебютний матч на літньому зборі: екснападник Динамо забив в першій грі після повернення

Переглядів 1170
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
Футболісти Кривбасу. Фото: ФК Кривбас
У рамках підготовки до нового сезону криворізький Кривбас провів контрольний матч з кременчуцьким Кременем, який виступає в Першій лізі. Гра закінчилася з рахунком 3:1 на користь підопічних Юрія Вернидуба.

Кривбас провів свій перший контрольний матч напередодні початку нового сезону в українській Прем'єр-лізі. Суперником команди Юрія Вернидуба став першоліговий Кремінь.

На шостій хвилині команда з Кременчука вийшла вперед, проте вже у першому таймі завдяки голам Маскима Задераки та Дениса Устименка Кривбас йшов на перерву переможцем.

Крапку в грі поставив вихованець київського Динамо Олексій Хобленко, який забив на 67 хвилині гри та встановив остаточний рахунок 3:1.

Раніше Вернидуб розповів, чи має ексгравець киян шанс заграти в Кривбасі після невдалого періоду в Карпатах.

Товариська гра

Кривбас – Кремінь – 3:1 (2:1)

Голи: Пʼятибрат, 6 – Задерака, 11, Устименко, 28, Хобленко, 67

• Минулого сезону Кривбас посів сьоме місце в чемпіонаті України.
  • Кремінь за підсумками сезону 2022/23 зайняв восьме місце в чемпіонський групі Першої ліги.
  • Базова дата початку нового сезону в УПЛ 29 липня.