«Луческу час йти на пенсію»: Павлов не вірить в те, що румун може вивести Динамо з кризи

Переглядів 6559
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
«Луческу час йти на пенсію»: Павлов не вірить в те, що румун може вивести Динамо з кризи
Микола Павлов. Фото: Google
Колишній тренер Динамо Микола Павлов, який в сезоні 1994/1995 років виборював з київським клубом золоті нагороди Вищої ліги назвав головні причини провальних результатів біло-синіх в сезоні, що минає.

Один з найавторитетніших представників українського тренерського цеху, колишній наставник полтавської Ворскли, дніпровського Дніпра та київського Динамо Микола Павлов, який нині перебуває на заслуженому відпочинку, відверто розказав про своє бачення проблем столичного клубу.

«Луческу вже 77 років. До Динамо, особливо зараз в час війни, він жив у тепличних умовах. В Шахтарі для нього робили все: літаки, гелікоптери, пароплави – все! Все працювало на нього і для нього.

В Києві все вийшло не зовсім так». 

Також Павлов пояснив, в чому головна причина невдалих результатів київського клубу в сезоні 2002/2023 років.

«В цьому сезоні багато ключових гравців пішли, багато отримали травми і пропустили чимало ігор. Насамперед мова про Миколу Шапаренкка та Георгія Бущана.

А ще всі ці товарисько-виставкові матчі до початку чемпіонату…  Ті ігри на користь грі Динамо, їх функціональній підготовці до чемпіонату не пішли. Підготовку до чемпіонату провалили.

Бажаю Луческу здоров’я від щирого серця, але, знаєте, не вірю я в те, що тренер з ціпком чи на милицях може дати результат. Можливо, йому вже просто час йти на пенсію», — розповів Павлов у інтерв’ю Sportnews.

Нагадаємо, що сезон 2022/2023 років київське вперше за девять сезонів завершить без жодного трофею в активі і без медалей будь якого ґатунку.

Востаннє така ганьба з Динамо траплялася під час керівництва командою Олега Блохіна в сезоні  2013/2014 років.