Дженоа втратила першу перемогу в 2024 році: Малиновський відіграв проти Болоньї без заміни

Переглядів 352
Руслан Малиновський. Фото: ФК Дженоа
Поєдинок між Болоньєю та Дженоа відкривав програму 19 туру Серії А. Команда Руслана Малиновського була в декількох хвилинах від перемоги над опонентом.

Дженоа втратила мінімальну перемогу в матчі 19 туру Серії А проти Болоньї. Матч закінчився з рахунком 1:1.

Дженоа повела в рахунку на 20-й хвилині завдяки блискучому виконанню Гудмунссона. Ісландець наважився на прямий удар зі стандарту, який став повною несподіванкою для суперника.

Рахунок 1:0 на користь Дженоа тримався до 95-ї хвилини, коли на допомогу господарям прийшов корнер, який завершився голом Де Сільвестрі, який врятував Болонью від другої поразки поспіль в Серії А.

Головний тренер Дженоа Альберто Джилардіно випустив з перших хвилин Руслана Малиновського. Хавбек збірної України провів на полі з першої та до останньої хвилини.

Серія А 19 тур

Болонья – Дженоа – 1:1

Голи Де Сільвестрі, 90+5 – Гудмунссон, 20

• Після 19 турів Дженоа має в активі 21 очко та посідає 12 сходинку в турнірній таблиці Серії А.
  • Малиновський в дебютному сезоні за Дженоа провів 18 поєдинків у всіх турнірах, забив два голи та віддав два асисти.
  • 13 січня Дженоа проведе свій наступний матч проти Торіно (16:00).