«Не кожного дня обігруєш Динамо»: тренер Оболоні – про сенсацію в Кубку України

Переглядів 1057
Головний тренер Оболоні Валерій Іващенко підбив підсумки матчу 1/8 фіналу Кубка України проти Динамо (1:0), який вчора проходив у Києві.

У середу, 27 вересня, Динамо поступилося Оболоні із рахунком 0:1 в матчі 1/8 фіналу Кубку України. Долю матчу вирішив єдиний гол гравця «пивоварів» Сергія Суханова.

Іващенко після матчу висловився про головну сенсацію в поточного розіграшу Кубка України.

«Що тут коментувати – не кожного дня обігруєш Динамо. Сказав гравцям перед матчем, що сьогодні вони можуть потрапити до історії. Оболонь ніколи не виходила до чвертьфіналу Кубка України. Зрештою, хлопці вписали свої імена в історію, з чим я їх привітав.

У першому таймі ми також мали чимало моментів, які треба було реалізовувати. Але головне, що ми нарешті забили цей важливий м'яч. Сподіваюся, це стане нам імпульсом на наступні матчі. Завжди головне вірити в обрану стратегію, спрямування. І голи прийдуть», – сказав після матчу Іващенко.

1 жовтня Оболонь проведе свій наступний матч проти Миная (13:00).