«Не захотів їхати в Україну»: скаут озвучив ім’я топ-зірки АПЛ, яка могла перейти до українського клубу

Переглядів 687
Євген Чепур
Євген Чепур
3 голоси
«Не захотів їхати в Україну»: скаут озвучив ім’я топ-зірки АПЛ, яка могла перейти до українського клубу
Вірджіл Ван Дейк. Фото: Ліверпуль
Колишній головний тренер львівських Карпат Павло Кучеров, а нині футбольний скаут поділився спогадами про можливий перехід нинішнього захисника Ліверпуля Вірджіла Ван Дейка до Металісту.

В ексклюзивному інтерв'ю Fanday.net Павло Кучеров розповів про трансфер Вірджила ван Дейка, який на той момент виступав за Гронінген, в харківський Металіст.

«В особистій розмові з агентом Олексієм Люндовським я сказав, що в Нідерландах є непоганий перспективний центральний захисник, якого ще ніхто не знає – Вірджіл Ван Дейк. Я його дуже добре знав у академії Віллем II. На той час він уже був у Гронінгені, і ним абсолютно ніхто не цікавився».

За словами Кучерова, ван Дейк не схотів переїжджати в Україну і в результаті нідерландський захисник обрав Селтік, після чого перебрався до АПЛ.

«Я його порекомендував через Люндовського Металісту. Це було у 2013 році. Але потім у ван Дейка виник варіант із Селтіком. Гронінген був готовий продати ван Дейка до харківського клубу за три мільйони, але він не захотів їхати в Україну, тож обрав Шотландію. Він хотів бути ближче до АПЛ».

31-річний ван Дейк перейшов у Ліверпуль із Саутгемптона за 75 мільйонів фунтів у січні 2018 року. На той час він став найдорожчим захисником в історії футболу.

Авторитетний портал Тransfermarkt оцінює ван Дейка у 50 мільйонів євро.