Повернення Ракицького, червона картка і дебютний переможний гол: Шахтар обіграв Колос і вийшов на перше місце

Переглядів 908
Колос – Шахтар. Фото: УПЛ
У п'ятому турі української Прем'єр-ліги ковалівський Колос приймав донецький Шахтар. Підопічні Патріка ван Леувена святкували перемогу над командою Ярослава Вишняка (2:0).
  • Шахтар перервав п'ятиматчеву безпрограшну серію Колоса.
  • Гравці Шахтаря заробили чотири червоні картки в п'яти турах УПЛ.
  • У складі донеччан вперше після дискваліфікації з'явився захисник Ярослав Ракицький.

У неділю, 27 серпня, в рамках п'ятого туру УПЛ Колос зазнав поразки від Шахтаря з рахунком 0:2.

На 25-й хвилині матчу з передачі капітана Шахтаря Тараса Степаненка голом відзначився півзахисник донеччан Єгор Назарина (дебютний гол у складі «гірників»).

Через 13 хвилин грузинський захисник «гірників» Гіоргі Гочолейшвілі влетів у ногу хавбеку Колоса Андрію Богданову. Після перегляду VAR головний арбітр матчу Віталій Романов ухвалив рішення вилучити з поля оборонця команди Патріка ван Леувена. Сам Богданов був змушений покинути поле через наслідки зіткнення.

На 45+2 хвилині гри гол на свій рахунок записав вінгер Олексій Кащук, завдяки чудовому асисту від півзахисника Дмитра Криськіва.

У другому таймі команди голів не забивали.

Фінальний свисток головного арбітра матчу зафіксував перемогу підопічних ван Леувена над командою Ярослава Вишняка.

УПЛ. П'ятий тур

Колос – Шахтар – 0:2 (0:2)

Голи: Назарина 25, Кащук, 45+2.

Вилучення: Гочолейшвілі, 38 (пряма червона).

• У суботу, 2 серпня, Шахтар зіграє на виїзді проти Миная. Початок зустрічі – 13:00.
  • Наразі донеччани очолюють турнірну таблицю, маючи 10 очок після п'яти турів.
  • У неділю, 3 серпня, Колос прийматиме Кривбас. Початок зустрічі – 17:00.
  • Водночас ковалівці знаходяться на п'ятому місці в таблиці, маючи вісім очок після п'яти турів.