«Треба робити нову команду і виходити до УПЛ»: Маркевич озвучив плани на новий сезон з Карпатами

Переглядів 4029
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
3 голоси
«Треба робити нову команду і виходити до УПЛ»: Маркевич озвучив плани на новий сезон з Карпатами
Мирон Маркевич. Фото: Google
Новий керманич Карпат Мирон Маркевич впевнений, що його пауза в тренерській діяльності не відобразиться на роботі у львівському клубі та задачах, які ставить перед ним керівництво «левів».

Головний тренер львівських Карпат Мирон Маркевич поділився планами, стосовно майбутнього свого рідного клубу, а також відповів на кусюче питання, щодо відновлення тренерської кар'єри після паузи, яка тривала довгих сім років.

Всіх, хто записав його до лав пенсіонерів, Мирон Богданович відповів наступне:

«Протягом 7 років я був у курсі всіх подій, дивився всі футболи, знаю футболістів. Правила футболу не змінили, не думаю, що система підготовки у когось сильно змінилася. У мене є свої погляди, я не збираюся їх змінювати», – сказав Маркевич в інтерв'ю Ютуб-каналу Профутбол Digital.

Також Маркевич запевнив, що не збирається довго борсатися з командою в Першій лізі, чітко озвучивши терміни, за які планує повернути Карпати до еліти українського футболу.  

«Рік. Треба робити нову команду і виходити до УПЛ», – сказав Маркевич.

Нагадаємо, що Мирон Маркевич офіційно очолив Карпати 1 червня. Цей прихід на тренерський місток «левів» став вже п’ятим в кар'єрі 72 річного спеціаліста.

  • Маркевич чотири рази був головним тренером Карпат зі Львова: 1992-1995, 1996-1998, 2000-2001 та 2002-2004 роках;
  • Останнім місцем роботи Мирона Маркевича був Дніпро, який він очолював в період з 2014 по 2016 роки;
  • З Дніпром Маркевич досяг найбільшого досягнення в своїй тренерській кар'єрі - вивів команду з Дніпра до фіналу Ліги Європи в 2015 році.