Турнірна таблиця Зорі у Лізі конференцій після 1-го туру: луганці поза зоною плей-оф перед грою з аутсайдером

Переглядів 8705
7 голосів
Гравці Зорі. Фото: ФК Зоря
Луганська Зоря зіграла внічию в матчі проти бельгійського Генту та розташувалася на третій сходинці турнірної таблиці групи В Ліги конференцій. Підопічні Валерія Кривценова мають одне очко в своєму активі.

У четвер, 21 вересня, у групі В Ліги конференцій було зіграно два поєдинки:

Поєдинок української команди пройшов у польському Любліні та закінчився для луганців нічиєю із рахунком 1:1.

Підопічі Валерія Кривенцова завдяки такому результати здобули один заліковий бал. Найголовніші події відбулися у другому таймі, коли команди обмінялися голами протягом всього трьох хвилин.

Спочатку на 67-й нападник Генту Уго Куйперс вивів бельгійців вперед, пробивши Микити Турбаєвського. Проте вже на 70-й хвилині Едуардо Герреро зрівняв рахунок точним ударом в лівий кут воріт Деві Руфа після передачі Ігора Кирюханцева з правого флангу.

Після цього матчу Зоря посідає третю сходинку у групі В, маючи одне очко. Лідером квартету є Маккабі Тель-Авів.

Календар Зорі у Лізі конференцій

• 5 жовтня: Брейдаблік – Зоря;
  • 26 жовтня: Маккабі Тель-Авів – Зоря;
  • 9 листопада: Зоря – Маккабі Тель-Авів;
  • 30 листопада: Гент – Зоря;
  • 14 грудня: Зоря – Брейдаблік.

Нагадаємо, що команда, яка посяде перше місце в групі, вийде напряму до 1/8 фіналу турніру, друге місце буде грати стикові матчі з командою, що посяде третє місце у групі Ліги Європи.