Відео вилучення екс-зірки Динамо: Ракицького вистачило на 37 хвилин у матчі Адана Демірспор

Переглядів 440
Євген Чепур Євген Чепур
Ярослав Ракицький. Фото: Адана Демірспор
У вчорашньому матчі чемпіонату Туреччини Аланьяспор - Адана Демірспор (0:0) на полі з’явилися екс-захисник Шахтаря Ярослав Ракицький та колишній хавбек Динамо Юнес Беланда.

Колишні футболісти українських грандів вийши у старті Адана Демірспор на гру проти Аланьяспора, але не дограли матч до кінця.

Екс-захисник Шахтаря Ракицький на 37-й хвилині зазнав пошкодження, і його довелося міняти на Гюлера.

Ще за сім хвилин непотрібну пряму червону картку примудрився отримати Беланда за брутальний удар ліктем суперника.

Відео вилучення Юнеса Беланда дивіться у Телеграм-каналі FanDay.net за посиланням

У меншості команда Адана Демірспор змогла здобути лише нічию і тепер ризикує втатити своє місце в турнірній таблиці Галатасараю.

Зазначимо, що для Беланда ця червона картка стала першою в поточному клубі. До цього він чотири рази отримував попередження.

Нагадаємо, що контракт Беланда належав Динамо з 2013 по 2917 роки. Цього сезону він відіграв 13 матчів за свій клуб у чемпіонаті Туреччини, де забив п'ять голів і віддав три гольові передачі. На рахунку Ракицького вісім матчів цього сезону у регулярній першості.